Psychologické konzultace online

Objednání

V případě zájmu o naše poradenství nás prosím kontaktujte přes Objednací formulář.

Ve formuláři vyplňte osobní údaje. Zvolte formu kontaktu, druh konzultace  a vyberte psycholožku, která by Vás mohla ve Vaší situaci podpořit. Popište stručně Váš problém. Potřebujete-li pomoci s volbou psycholožky, vyberte “doporučit” a zodpovězte doplňující otázky.
Zvolená nebo doporučená psycholožka Vás bude obratem kontaktovat a domluví si s Vámi termín konzultace. Vaše objednávka je zasílána rovnou psycholožkám. Žádná osobní data nebudou na serveru ukládána. S Vašimi daty bude nakládáno podle právně předepsaného lékařského tajemství.

Průběh poradenství

Nabízíme možnost rozebrat určitá témata s jednou a jiná témata s druhou odbornicí. Naši klienti vnímají toto komplexní propojení dvou specializací jako velkou přednost našeho poradenství. Jsme rovněž napojené na síť dalších odborníků, na které Vás v případě potřeby můžeme nasměrovat.

Obvyklá frekvence setkání bývá jednou za 1-2 týdny. Zpočátku jsou vhodnější častější konzultace, později se intervaly mohou prodlužovat. Mějte přitom na vědomí, že naším společným zájmem je Vaše brzké osamostatnění při řešení problémových situací. V případě potřeby se lze dohodnout i na konzultacích v rámci stabilizace dosažených výsledků v několikaměsíčních odstupech.

Přeobjednání nebo zrušení

Změnu termínu konzultace nebo zrušení konzultace ze strany klienta je možné provést nejpozději do 24 hodin před počátkem sjednané konzultace, a to prostřednictvím e-mailu zaslaného klientem na info@ipphezkycesky.cz. Později uskutečněné pokusy o změnu termínu či zrušení konzultace již z organizačních důvodů nejsou možné a úhrada za konzultaci nemůže být vrácena či termín konzultace změněn na termín odlišný.
Změny na poslední chvíli neumožňují čas rezervovaný pro Vás nabídnout někomu jinému. Děkujeme za pochopení.

V případě technických problémů během konzultace je klient oprávněn nevyčerpanou část konzultace čerpat v náhradním termínu.

Skype, Zoom, WhatsApp

Podle Vašeho přání a nabídky psycholožek probíhá online poradenství přes Skype, Zoom nebo WhatsApp. Nahrávání poradenství nebo záznam “Screenshots” nejsou dovoleny.

Platba

Podle dohody s danou psycholožkou můžete uhradit honorář přes PayPal nebo kreditní kartou. O uhrazení požadované částky Vás prosíme minimálně 24h PŘED proběhnutím konzultace. Pokud konzultace nebude uhrazena, termín se automaticky ruší.

Konzultace Tarif
individuální 30 min 50 EUR Koupit
individuální 60 min 100 EUR Koupit
individuální pro studenty 60 min 70 EUR Koupit
balíček 3 ind. konzultací 3 x 60 min 280 EUR Koupit
balíček 5 ind. konzultací 5 x 60 min 450 EUR Koupit
skupinová 120 min, 3-6 osob 80 EUR Koupit